07/08/2016

Özgeçmiş

Müzikle ilgili ilk çalışmalarına orta öğrenim yıllarında Özel Oğuzkaan Koleji Orkestrası’nda başladı. 18 yaşından itibaren yerel amatör müzik gruplarıyla çalışmaya başladı. 2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İmalat Mühendisliği bölümünde lisans öğrenimine başladı ve Rock, Pop müzikleri yanı sıra profesyonel olarak caz müziği ve caz davulculuğu üzerine çalışmalara başladı.

2013 yılından itibaren KAPİKO grubuyla Avrupa turne ve konserlerinde yer aldı. 2014 yılında Akbank Sanat’ın düzenlediği Jamzz yarışmasında davul dalında ödül aldı, yine aynı yılda kurduğu NOM Trio grubuyla İKSV’nin GençCaz yarışmasını kazanarak 21. İstanbul Caz Festivali’nde sahne aldı. 2015 yılında İstanbul Gençlik Caz Orkestrası adlı bigband ile Akbank Caz Festivali’nde sahne aldı.

Güncel olarak ülkenin prestijli müzik okullarından biri olan “İTÜ MİAM’ da Vurmalı Çalgılar-Performans” yüksek lisansı yapmakta, özel davul derslerine, kişisel enstrüman çalışmalarına, farklı tarzlardaki müzik ve kayıt çalışmalarına devam etmektedir.